ETA

Tel: +4-0732-135.391
Română

Curse Pechea - Galati

Retur

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet
Str. Galati nr.220
18:30
05:05
LMMJVSD
50min
12:50
05:55
ETA
-
Informații
03:40
05:05
35min
09:50
05:40
ETA
-
Informații
13:50
05:20
50min
11:20
06:10
ETA
-
Informații
13:00
05:44
1h 01min
13:20
06:45
ETA
-
Informații
15:30
05:45
LMMJVSD
50min
21:10
06:35
ETA
-
Informații
09:00
06:05
50min
15:50
06:55
ETA
-
Informații
20:30
06:10
LMMJVSD
50min
07:20
07:00
ETA
-
Informații
10:30
06:20
35min
14:00
06:55
ETA
-
Informații
09:20
06:30
50min
15:00
07:20
ETA
-
Informații
13:30
06:45
LMMJVSD
50min
05:30
07:35
ETA
-
Informații
18:50
07:00
50min
05:00
07:50
ETA
-
Informații
03:20
07:15
LMMJVSD
50min
06:20
08:05
ETA
-
Informații
09:00
07:35
50min
21:50
08:25
ETA
-
Informații
14:20
07:50
LMMJVSD
50min
08:10
08:40
ETA
-
Informații
05:00
08:20
50min
07:20
09:10
ETA
-
Informații
14:20
08:35
35min
16:30
09:10
ETA
-
Informații
04:00
08:40
LMMJVSD
50min
09:00
09:30
ETA
-
Informații
14:30
09:00
50min
21:10
09:50
ETA
-
Informații
20:50
09:20
LMMJVSD
50min
22:20
10:10
ETA
-
Informații
07:30
09:35
35min
10:20
10:10
ETA
-
Informații
22:40
09:50
50min
10:00
10:40
ETA
-
Informații
10:10
10:10
LMMJVSD
50min
10:50
11:00
ETA
-
Informații
01:30
10:30
50min
05:10
11:20
ETA
-
Informații
18:20
11:00
LMMJVSD
50min
22:30
11:50
ETA
-
Informații
21:50
11:15
50min
19:40
12:05
ETA
-
Informații
04:00
11:30
LMMJVSD
50min
08:50
12:20
ETA
-
Informații
08:00
11:45
50min
19:40
12:35
ETA
-
Informații
23:50
12:00
LMMJVSD
50min
13:00
12:50
ETA
-
Informații
10:00
12:15
50min
20:50
13:05
ETA
-
Informații
18:50
12:35
35min
09:20
13:10
ETA
-
Informații
22:50
12:45
LMMJVSD
50min
09:40
13:35
ETA
-
Informații
02:10
13:10
50min
21:50
14:00
ETA
-
Informații
02:20
13:30
LMMJVSD
50min
17:10
14:20
ETA
-
Informații
16:20
13:45
50min
21:40
14:35
ETA
-
Informații
01:50
14:05
35min
11:10
14:40
ETA
-
Informații
12:10
14:20
LMMJVSD
50min
17:50
15:10
ETA
-
Informații
14:30
14:35
50min
10:30
15:25
ETA
-
Informații
15:30
14:50
LMMJVSD
50min
12:30
15:40
ETA
-
Informații
13:50
15:10
50min
22:40
16:00
ETA
-
Informații
01:00
15:30
LMMJVSD
50min
13:10
16:20
ETA
-
Informații
07:50
16:00
50min
17:10
16:50
ETA
-
Informații
02:40
16:30
LMMJVSD
50min
11:50
17:20
ETA
-
Informații
12:20
16:35
35min
07:10
17:10
ETA
-
Informații
22:40
16:45
50min
16:00
17:35
ETA
-
Informații
19:50
17:00
LMMJVSD
50min
19:20
17:50
ETA
-
Informații
02:30
17:15
50min
16:40
18:05
ETA
-
Informații
22:00
17:30
LMMJVSD
50min
16:00
18:20
ETA
-
Informații
13:50
17:35
35min
08:00
18:10
ETA
-
Informații
21:10
18:00
50min
23:00
18:50
ETA
-
Informații
18:10
18:30
LMMJVSD
50min
07:50
19:20
ETA
-
Informații
17:20
18:45
50min
10:40
19:35
ETA
-
Informații
02:10
19:00
40min
18:30
19:40
ETA
-
Informații
13:50
19:30
LMMJVSD
50min
09:50
20:20
ETA
-
Informații
13:40
20:15
50min
07:10
21:05
ETA
-
Informații